shape
shape
shape
shape

Oferta

Psychoterapia długoterminowa dorosłych i młodzieży.
Konsultacja (osoby dorosłe).
Konsultacja rodzinna w sprawie dziecka, nastolatka.
Konsultacja oraz psychoterapia przez Skype.
Prowadzę konsultacje i psychoterapie również w języku angielskim.

Formy wsparcia

Konsultacje – w zależności od potrzeb obejmują od jednego do kilku spotkań. Celem spotkania jest ustalenie problemu z jakim zmaga się klient i opracowanie dalszego planu działania. Konsultacja może być również wprowadzeniem do długoterminowego procesy terapeutycznego.

Psychoterapia długoterminowa – jest do długotrwały proces, którego długość jest zależna od potrzeb klienta. Podczas cyklicznych spotkań powstaje przestrzeń do głębszego przeanalizowania problemu klienta i osiągnięcia trwałej zmiany w życiu i w sposobie funkcjonowania. Długoterminowy kontakt z psychoterapeutą umożliwia przepracowanie trudnych i bolesnych doświadczeń z przeszłości, a także wypracowanie satysfakcjonującego sposobu życia w tu i teraz. Klient przy pomocy psychoterapeuty uczy się dokonywać wyborów zgodnie z własnymi potrzebami, co daje poczucie wolności i odpowiedzialności oraz przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.

Konsultacja rodzinna w sprawie dziecka, nastolatka – w zależności od potrzeb obejmują od jednego do kilku spotkań. Celem spotkania jest ustalenie problemu z jakim zmaga się dziecko i wspólni opracowanie dalszego procesu wsparcia dziecka. Na spotkanie rodzice mogą przyjść sami lub z dzieckiem. W przypadku osób poniżej 18 roku życia, na terapię indywidualną pisemną zgodę wyrazić musi posiadający pełnię władz rodzicielskich rodzic lub opiekun. W przypadku pracy z młodzieżą w sytuacji rozwodu rodziców, najlepiej jeśli zgodę wyrażą oboje rodzice.

Cennik

Psychoterapia długoterminowa – 180 PLN (50 min).
Konsultacja - 200 PLN (50 min).
Psychoterapia online - 180 PLN (50 min).
Konsultacja online - 200 PLN (50 min).

O mnie

Nazywam się Katarzyna Olbromska. Jestem psychoterapeutą oraz pedagogiem. Posiadam tytuł magistra pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz magistra nauk społecznych Uniwersytetu w Roskilde. Jestem w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia dla psychoterapeutów w Instytucie Gestalt w Krakowie (program szkolenia jest realizowany zgodnie z wymogami European Association for Gestalt Therapy (EAGT)) oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz kursach.

Na co dzień współpracuję z Fundacją Opieka i Troska oraz Fundacją Znacznie Więcej. w których pracuję z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Byłam koordynatorem grupy wsparcia dla osób z doświadczeniem depresji. Jestem aktywnie zaangażowana w promocję zdrowia psychicznego angażując się w organizację konferencji i wydarzeń o tej tematyce.

Dbając o jakość mojej pracy, regularnie korzystam z superwizji. Odbyłam własną psychoterapię, indywidualną i grupową. Prowadzę psychoterapię w języku polskim oraz angielskim. Prowadzę konsultacje i psychoterapie zarówno osób dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Wybrałam podejście Gestalt ponieważ cenię holistyczne podejście do zrozumienia drugiego człowieka. Każdy z nas jest fenomenem, pełnym potencjałów i niepowtarzalnych umiejętności, które czasami trzeba po prostu w sobie odkryć.

Kontakt

Gabinet Psychoterapii Katarzyna Olbromska
ul. Jedności Narodowej 216/5
Wrocław
Osiedle Browary Wrocławskie
W celu umówienia spotkania proszę o kontakt mailowy
e-mail: katarzyna.olbromska@gmail.com